Yunus Gösterileri

Yunusların , Mors Balığı ve Deniz Aslanlarının unutulmaz şovları görsel bir şöleni andırıyor. Onların inanılmaz yeteneklerini izlerken aynı zamanda da animasyon ve dans şovlarımızla da eğlenebilirsiniz.

Yunuslarla Yüzme

Günün her saati sevimli yunuslarımızla yüzme yapabilirsiniz. İkili veya grup şeklinde de yüzebilirsiniz. Onlara dokunup, onları sevebilir ve kendi ellerinizle besleyebilirsiniz. Bu sevimli anları fotoğraf ve video kayıtları ile sizin için unutulmaz yapıyoruz.

Yunus Terapisi

Engelli çocuklarımızı hep birlikte aile olarak kucaklıyoruz. Onlara en az hepimiz kadar sevgi gösterecek ve onları daha fazla motive edecek yunuslarımızla buluşturuyoruz. Çocuklarımızı en iyi şekilde yunusların bu yardımsever hizmetine sunuyoruz.

Hakkımızda

 

DOLPHIN PARK , Bodrum' un Guvercinlik Koyu'nda 2005 yılı yaz sezonunda faaliyete geçmiştir. Ayrıca Dolphin Restaurant ve Dolphin Beach Club 'ın bulunduğu büyük bir yaz eğlence tesisidir. Konumu , Guvercinlik - Bodrum anayolu üzerinde , merkeze 10 km uzaklıkta ve deniz kıyısındadır. Mekanın açık bir koyda bulunması, denizin son derece temiz olması ve havasının yaz boyu bunaltmayan ılık bir rüzgara sahip olması artılarımızdandır.

DOLPHIN PARK , yunusların doğal yaşam alanında(deniz) bulunduğu ilk ve tek yunus parkıdır.

Yunus parkı bölümünde bu sevimli yunuslarla yüzebilir ve onların size sunduğu yetenekli şovlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Mors Balıgı'nın ve Deniz Aslanları'nın muhteşem şovlarını göreceksiniz.

Unutulmaz yaz günleri ve geceleri geçirebileceğiniz DOLPHIN PARK BODRUM sizleri 24 saat ağırlayabilecek bir mekan..